Ekstrawagancko… i konkurs

Jakiś czas temu kupiłam bardzo ekstrawaganckiego wiga. Po założeniu go lalce nie przypadł mi do gustu i wylądował na dnie pudełka, czekając na lepsze czasy.  Coś mnie jednak dzisiaj podkusiło i znowu przymierzyłam go mojej żywiczce. O dziwo wygląd Alicji nie wzbudził dziś już tak gwałtownych emocji jak poprzednio. Jak Wam się podoba to jej wcielenie.

Lepiej tak?

maj4

Czy jednak bardziej po ludzku?

maj2

Piękny sweterek, prawda? Jest autorstwa właścicielki bloga www.slonimrowka.pl. Muszę częściej zawozić do niej moje lalki, bo zawsze odbieram je z jakimś bonusem…

Dziś na blogu zagości także moja Suzie…

suzie

oraz bardzo ostatnio zaniedbana Emily.

lepupu

Mam fazę na Blythe, od tygodnia siedzę i szukam na ebayu modelu dla siebie. Listę pięciu pożądanych zredukowałam do dwóch: Simply Delight i Nicky Lad, póki co obstawiam na tę drugą. Wczoraj cały dzień zamęczałam siostrę, o to która???? Jeszcze mam czas… Sponsor się jeszcze nie znalazł, choć już wspominałam ślubnemu, że niedługo mam imieniny, ale reakcja była „żadna”, więc chyba jak zwykle będę musiała zakupić „przypadkiem”.

suzie2

——————-

A teraz konkurs.

Moja Little Pullip Aloalo powędruje do tego szczęśliwca, który podeśle mi fotkę. Ale to nie wszystko. Zdjęcie, oczywiście z motywem lalkowym, ma przedstawiać nie tylko lalkę, ale i coś „miniaturowego”. Mogą to być buty, mebelki, naczynia, wszystko co może mieć zastosowanie w lalkowym świecie. Na fotki, dobre i oryginalne, czekam do końca maja.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest:

1. Posiadanie bloga i opublikowanie banera z informacją o konkursie i linkiem do tego posta;

2. Przesłanie do końca maja fotki na adres: alexisdoll@yahoo.com i zgody na opublikowanie jej na moim blogu.

Zwycięzce wyłonię 1 czerwca 2013 r. Powodzenia!

konkurs

Reklama