Wielkie zmiany!!!

Wczoraj pożegnałam się z Estelką. Bardzo ciężko było mi się z nią rozstawać, bo była moją pierwszą pełnowymiarową lalką z rodziny Pullipowatych. Nie odeszła ona jednak daleko. Znalazła nowy dom u właścicielki bloga www.slonimrowka.pl, z którą łączą mnie więzy rodzinne. Więc jak to się mówi „wszystko zostaje w rodzinie”. Estelkę dalej będę mogła podziwiać i oglądać u niej w domu i na jej blogu.

Moje stany lalkowe jednak się nie zmieniają. Do mnie trafiła Dal Kaname Madoka. Muszę przyznać, że zauroczyła mnie ona swoimi oczami, może nie kolorem, ale krojem. Więc dziś prezentuję Suzie. Na początek w jej stockowych ciuszkach,

których ma aż dwie pary:

Pierwsze co zrobiłam, to wymiana ciałka na obitsu, no i koloru oczu. Tamte oryginalne nie przypadły mi jakoś do gustu. Moja Suzie prezentuje się teraz tak:

Muszę przyznać, że miałam w planach wymianę i wiga, ale ten okazał się być naprawdę gęsty i dobrej jakości, więc go zostawiam. Jej oczy wyglądają teraz obłędnie.

Jak to jest, że każdy dal jest inny. Niby wszystkie mają tego sławetnego focha na twarzy, ale jedne wyglądają z nim buntowniczo, inne słodko, a jeszcze inne smutno.

Jak Wam się podoba moja Suzie?

Reklama