Nowe życie Matyldy

Matylda wróciła!!!  Spoważniała i wydoroślała, moim zdaniem wspaniale wygląda. Nie mam dla niej jeszcze garderoby, dlatego dziś wystąpi w pożyczonych ciuchach. Najgorszy problem miałam z butami, ale i te już są zamówione. Czekamy na przesyłkę od mimiwoo.

Tym samym zakończył się „Program Kreacji Matyldy”, który miał trwać do momentu otrzymania przez bohaterkę nowego ciałka. Zastanawiam się teraz nad nowym „Programem…”, bo muszę przyznać, że mobilizowało mnie to do robienia fotek i sprawiało frajdę.

Oto moja hybryda – Little Pullip Purezza na obitsu 21 cm alias Matylda. Pierwsza jej sesja, robiona na szybko, strasznie chciałam ją pokazać!!!

Ze starym przyjacielem Gustawem, który notabene nie zauważył różnicy w wyglądzie Matyldy…

A następne zdjęcie strasznie Matyldę rozśmieszyło, bo…

Pokazała swoje stare ciałko!!!

Zaspokajając ciekawość jednej z osób komentujących mojego bloga, zamieszczam zdjęcia nowego obitsu Matyldy w pełnej okazałości.

Wybrałam „obitsu 21 cm hard bust white skin color”. Głowa pullipa nieznacznie odbiega odcieniem od body, ale różnica jest naprawdę minimalna. Uważam, że to najlepszy wybór z dostępnych kolorów obitsu dla tego rodzaju pullipa.

Stare ciałko „little pullipa” w porównaniu z obitsu wygląda, moim zdaniem śmiesznie. Pamiętam moje zaskoczenie, gdy pierwszy raz zdjęłam ubranie mojej, jeszcze wtedy małej Matyldzie i zobaczyłam, że producent dał jej piersi.

Niektórzy jednak twierdzą, że w starej wersji moja Matylda prezentowała się lepiej i miała więcej uroku. Osobiście lubię ją bardziej w nowym, mobilnym wcieleniu. Teraz to dopiero dziewczyna ma potencjał!!!

Zaskoczyły mnie możliwości artykulacyjne obitsu. Uważam, że są naprawdę duże, choć nie doskonałe, np. ciężko jest lalkę stabilnie posadzić.

Dodatkowo body w stopach ma wtopione magnesy i dołączony ala stojaczek. Uważam, że jest to bardzo funkcjonalne i dobre rozwiązanie. Do obitsu dołączone są także wymienne dłonie, różnego rodzaju.

Możliwości nowej Matyldy postaram się pokazać, jak znajdę czas na porządną sesję zdjęciową.